Narcisio Rodrigez - idealne perfumy

2020-07-09

Narcisio Rodriguez

Poczuj się jak gwiazda wielkiego formatu. Perfumy od Narcisio Rodrigez to połączenie elegancji z komfortem mody amerykańskiej i wyrafinowanym stylem europejskim. Narcisio pierwszy swój zapach wypuścił w 2003 roku i pokochały go takie gwiazdy jak Rachel Weiss i Salma Hayek.

Narciso Rodriguez https://indizio.pl/ to nie tylko urzekające zmysły ale i aromatyczne, ponadczasowe, uwodzicielskie i ciepłe perfumy damskie i męskie. To wyrafinowane połączenie drzew i kwiatów, m.in. bułgarskich róż, gardenii, wanilii, paczuli i tajemniczej wetywerii oraz drzewnych nut, zmysłowej ambry i rozgrzewającego piżma a nawet pudrowych baz. Są to zapachy nowoczesne, tajemnicze, zmysłowe. Męskie zapachy to ponadczasowe, eleganckie i wyrafinowane wonie, przeznaczone do noszenia zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem.

Wybierając zmysłowe koktajle kwiatowo - owocowe z różnymi nutami drzewnymi i rzadkimi akordami przypraw staniemy się bardziej pewnymi siebie ludźmi, pełni klasy, stylu. Nowocześni, szarmanccy i uwodzicielscy.