Smycz flexi - bardzo dobry wybór

2020-09-11

Smycz flexi – linkowa czy też taśmowa?

Na pewno słyszeliśmy o czymś takim jak smycz flexi. Zastanawiamy się cały czas czy warto na nią postawić. Odpowiedzmy sobie na to pytanie.


Którą wybrać?

Mamy dylemat czy wybrać smycz flexi https://www.dogcessories.pl/smycze linkową czy też smycz flexi taśmową. Smycz flexi jest smyczą automatyczną. Należy ona do bardzo nowoczesnych, niezwykle praktycznych oraz wygodnych akcesoriów dla psów. Smycze te rozciągają się na bardzo różne długości oraz łatwo jest zablokować smycz w razie pojawiającej się potrzeby. W jednym momencie mamy długość krótką, kiedy chcemy blisko mieć psa, a zaraz później możemy ją poluźnić.


Każdy właściciel, który decyduje się na ten rodzaj smyczy ma jednak pewne wątpliwości. Przy wyborze smyczy pamiętajmy, że smyczy linkowe są o wiele lżejsze a mechanizmy w nich zastosowane się o wiele wolniej zużywają.

Sama konstrukcja sprawia, że łatwo się tę smycz trzyma oraz jest to smycz niezwykle poręczna. Na pewno nie zauważymy tutaj żadnych wad tego rozwiązania. Będziemy pod ogromnym wrażeniem.